Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

ARAM NİGOĞOSYAN ÖDÜL TÖRENİ

           Geçtiğimiz eğitim ve öğretim yılı 100. Yıl etkinlikleri kapsamında düzenlenen Aram Nigoğosyan Olimpiyat oyunlarının ödül töreni 18 Aralık Çarşamba günü saat 13:00 de okulumuz camlı salonunda gerçekleştirildi.
           Tüm okullarımızın büyük bir ilgisi ve katılımıyla gerçekleşen organizasyonumuzda madalya ve kupa alan sporcu öğrencilerimiz çok mutlu anlar yaşadılar.
           Ödül törenimize 100. Yıl komisyon başkanı Hayk Aslanyan, komisyon üyelerinden Mıgırdiç Arzivyan, Mayda Saris, okul kurucu temsilcimiz Dr. Karun Kovan,  olimpiyat oyunlarımıza destek veren kurum ve kuruluş temsilcilerinden Taksim Spor Kulübü başkanı Garo Hamamcıoğlu, Şişli Spor Kulübü genel sekreteri Jirayr Kılıçdağ,  Atletizm Federsyonu İstanbul İl temsilcisi Salih Nathur, katılan okullarımızın beden eğitimi öğretmenleri ve ödül alan tüm öğrencilerimiz katıldılar.
          Atletizm, Satranç, Masa Tenisi, Yüzme, Futbol, Basketbol, ve Voleybol branşlarında düzenlenen olimpiyat oyunlarımızın ödül töreninde okulumuz birçok branşta kürsüde madalya alırken, Atletizm branşında en çok puan ile Atletizm kupasını elde etti.
          Aram Nigoğosyanın hayatı ve kişiliği hakkında kısa bir tanıtımında gerçekleştiği organizasyon pasta kesimi ve düzenlenen kokteyl ile son buldu…